O NAS

KIM JESTEŚMY

Firma handlowa BASS INTERNATIONAL

Firma nasza juz ponad 7 lat dostarcza wyroby stalowe do odbiorcow w Polsce i zagranica. BASS INTERNATIONAL dziala na rynkach Baltyckich (Litwa, Lotwa, Estonia) i Skandynawskich (Szwecja i Finlandia), w Czechach, Slowenii, Serbii, na Bialorusi, Ukrainie, Rosji, Azerbajdzanie itp. Wszystkie nasi specjaliści maja wieloletnie doswiadczenie w branzy stalowej i dobra znajomosc zagranicznych rynkow stalowych. 

Nie jesteśmy wielką firmą, jednak liczymy ze jest to naszym duzym atutem. Poniewaz dzieki temu jestesmy elastyczni i zawsze sprawnie reagujemy na potrzeby naszych kontrahentow.

Oferujemy dostawy wyrobow hutniczych bezposrednio do naszych klientow oraz mozliwosc odbioru wlasnego z naszych lub partnerskich magazynow. Czas to jest najwazniejsze, dlatego staramy sie organizowac najkrotsze łańcuchy dostaw logistycznych zeby dostarczyc zamowienie do klienta tak szybko jak tylko sie da. Dostarczamy wyroby hutnicze z magazynu oraz bezposrednio z produkcji. Nasz program dostaw  bazujemy na produktach hut polskich zarowno jak i zagranicznych (glownie wschodnich). 

Ponizej zaprazamy do zapoznania sie z nasza oferta handlowa:

CZYTAJ WIĘCEJ

SZEROKI WYBÓR

CZYTAJ WIĘCEJ

WARTO NAM

ZAUFAĆ

Działamy na rynku stalowym już ponad 7 lat.

Nasza firma caly czas rośnie od momentu założenia. Zaufali nam wielu klientów z różnych rynków, doceniają atuty BASS International.

 Od samego początku firma nasza rozszerza swoją działalność na rynki zagraniczne. Na dzień dzisiejszy dostarczamy stal do odbiorców już w ponad 10 krajach.

Ciągle zmieniamy i rozszerzamy nasza ofertę handlowa. Oferujemy od najprostszych wyrobów stalowych do specyficznych materialów i gatunków (stal czarna oraz stal nierdzewna).

BASS

INTERNATIONAL

RU

  1. pl
  2. ru
  3. en
  4. uk

BASSINTERNATIONAL © 

UL. WIDOK 11

62-070 DĄBRÓWKA

ZOBACZ